У Новій Зеландії з’явилися роботи-рознощики піци

Picture

Міжнародна мережа піцерій domino’s Pizza запустила пілотний проект з доставки піци за допомогою автономного колісного робота. Робот розвозитиме її у Веллінгтоні, столиці Нової Зеландії. Про це повідомляє The Verge з посиланням на офіційну сторінку компанії на Facebook, а також gazeta.ua.

Чотириколісний робот під назвою DRU на одному заряді акумуляторів може проїхати до 30 км. Оснащений датчиками та камерами і здатний вибрати найбільш оптимальний маршрут до пункту призначення. DRU пересувається вулицями в автономному режимі і вміє розпізнавати та об’їжджати перешкоди.

У багажному відсіку робота є місце для 10 готових піц. Отримати доступ туди покупці можуть за допомогою PIN-коду, який вони отримують після оформлення замовлення по телефону або через інтернет.

Раніше про створення комерційного колісного робота для доставки продуктів також повідомила компанія Starship Technologies. Шестиколісні роботи, що рухаються зі швидкістю близько 6,5 км на годину можуть доставляти покупки вагою до 18 кг на відстань до 5 км. Представники Starship Technologies вважають, що використання подібних роботів скорочує вартість доставки у 10-15 разів.


Источник: “http://www.bagnet.org/news/tech/286392”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя